Welkom op het forum van startpagina!

Dit forum staat op alleen-lezen. Je kan hier informatie zoeken en oude berichten terugvinden, maar geen nieuwe berichten plaatsen.

Naar overzicht van alle forums

Kayseri?nin aklý UEFA?da

• Memo

Ligin ilk yarýsýný 29 puanla 3. sýrada tamamlayan Sarý-Kýrmýzýlýlar, Antalya kampýnda moral depolarken hedeflerini de açýkladýlar: ?Avrupa?ya gitmek istiyoruz?

Yüzler gülüyor

Turkcell Süper Ligi?nde ilk yarýyý 3. sýrada tamamlayan Kayserispor büyük düþünüyor. Sarý-Kýrmýzýlý futbolcular Antalya?da ikinci yarýya hazýrlanýrken, teknik direktör Ertuðrul Saðlam camia olarak UEFA Kupasý?ný hedeflediklerini açýkladý. 29 puan topladýklarýný ve bunun da kendileri için avantaj olduðunu dile getiren Saðlam, ?Baþarýyý özlemiþtik ve sonunda rüyalarýmýz gerçekleþti. Ancak yine de bunun sonunu getirmek önemli? açýklamasýný yaptý.

?Sistem düzenli?

Oyuncularýyla sürekli toplantý halinde olduklarýný dile getiren Saðlam, ?Performansýmýzýn sürekli olmasý konusunda futbolcularýmýn adeta beynini yýkýyorum. ÿünkü yönetim bizler için herþeyi yapýyor. Zamaný gelmeden paralarýmýz bile ödeniyor. Baþarý da sistemin düzenli olmasý sayesinde geliyor. Ancak bu bana yetmez. Savunma ve sol kanada yeni isimler alacaðýz. Aceleci deðiliz. Arayýþlarýmýz sürüyor. Kayseri halký bize güveniyor. Onlara layýk olacaðýz? diye sözlerini tamamladý.

• Forza Kayseri

Iki tane deneyimi cok olan oyuncu lazim, bu sene UEFA kupasina katilabilmemiz icin… biri orta sahaya bir tanede sag back (sag bek)….

yoksa hedefimiz ilk 10 olacak!!!

• adibelli

kayseri bu sene iyi isler yapacak uefada ve turkiyede kayserimize basarilar

cook gol at gokhanForza Kayseri schreef:

>

> Iki tane deneyimi cok olan oyuncu lazim, bu sene UEFA

> kupasina katilabilmemiz icin… biri orta sahaya bir tanede

> sag back (sag bek)….

>

> yoksa hedefimiz ilk 10 olacak!!!