02.11.2005

Ligde 11 maçta rakip aðlarý 8 kez havalandýran Sarý-Kýrmýzýlý takýmýn gol ayaðý Gökhan ÿnal, ?Hayallerim gerçek olmaya baþladý. Ancak en büyük hedefim Milli Takým formasýný sýrtýma geçirmek? dedi

Müthiþ çýkýþ

Kayserispor?un gol ayaðý Gökhan ÿnal, Sarý-Kýrmýzýlý takýmdaki baþarýsýný uyum ve arkadaþlýða baðlarken, en büyük hayalinin milli takým formasý giymek olduðunu açýkladý. Ligde oynadýðý 11 karþýlaþmada aðlarý 8 kez sarsan, Galatsaraylý ÿmit Karan?ý 2 gol eksiðiyle takip eden Gökhan, takýmýnýn Türkiye Kupasý?nda oynadýðý Trabzonspor karþýlaþmasýnda attýðý 3 golle dikkatleri üzerine çekti. Süper solak, son olarak Konyaspor?a attýðý tek golle takýmýnýn 22 puanla ligde 3. sýraya yerleþmesini saðlarken bir kez daha herkesin beðenisini kazandý.

Yanal?ýn raporu!

Futbola küçük yaþta amatör olarak Kayaþspor?da baþlayýp daha sonra geçtiði Petrol Ofisi?nden Gençlerbirliði?ne transfer olan Gökhan, 3 yýl önce o dönem antrenörü olan Ersun Yanal?ýn, ?Bize yaramaz? raporundan sonra Erciyesspor formasýna giymeye baþladý. Attýðý gollerle Erciyesspor?un Süper Lig?e çýkýþýnda önemli rol oynayan Gökhan, isim deðiþikliðinden sonra Kayserisporlu oldu. Gökhan, kendisini gözden çýkaran Gençlerbirliði Baþkaný Ýlhan Cavcav, Ersun Yanal ve geçen yýl yedek bekleten antrenörü Hikmet Karaman?a bu yýl attýðý birbirinden güzel gollerle anlamlý mesajlar vermeye baþladý.

?ÿok þanssýzdým?

A Milli Takým?ýn Avrupa Kupasý eleme müsabakalarý öncesi Almanya ile oynadýðý özel maçtan önce Hakan ÿükür, ÿmit Karan ve Fatih?in eksikliði nedeniyle milli takýma çaðrýlan Gökhan, sakatlandýðý için kamptan ayrýlmasýna çok üzüldüðünü söyledi. Genç yýldýz, ?Hakan ÿükür?e benzetildiðim ve milli takým aday kadrosuna çaðrýldýðým için de çok mutluyum. Hedefim milli takýmda forma giyip gol atmak. Son haftalarda gerçekten çok iyi form tuttum. Milli takým formasýný giymeyi de çok istiyorum. Fatih hocanýn bana zamaný geldiðinde þans tanýyacaðýna inanýyorum.?